Még lehet jelentkezni a Magyar Sydney-re
2008. június 17., kedd 12:07

Meghosszabbították a Magyar Katolikus Ifjúsági Napokra a kedvezményes jelentkezés határidejét június 30-ig. A rendezvény a sydney-i XXIII. Ifjúsági Világtalálkozóval párhuzamosan zajlik július 17-20. között Egerben.

A Magyar Sydney műholdas kapcsolat révén lehetőséget biztosít a fiataloknak, hogy együtt ünnepeljenek a világegyházzal és XVI. Benedek pápával. Külön hangsúlyt kap a találkozón a történelmi egyházak által meghirdetett Biblia éve is.

Az eseményt az Egri Főegyházmegye szervezi a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Ifjúsági Bizottságával együttműködve. A találkozóra nemcsak Magyarországról, hanem határainkon túlról is várnak fiatalokat. A nehezebb anyagi körülmények között élő határon túli magyar fiatalok részvételének támogatására a szervezők szolidaritási alapot nyitottak.

A kedvezményes feltételekkel való jelentkezés módosított határideje (június 30.) után a részvételi költség emelkedik. A találkozóra a helyszínen is lehet jelentkezni – önköltségi áron.

A Magyar Sydney honlapja részletes tájékoztatást nyújt a programról, a jelentkezés feltételeiről és egyéb gyakorlati tudnivalókról.

Hogyan adhatja testét eledelül nekünk?