Holocaust-emlékkonferencia Komáromban
2004. április 20., kedd 16:58

A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Komáromban, a Városházán a történelmi egyházak ismert vezetőinek részvételével a Holocaust 60. évfordulójára emlékező konferenciát rendez. A konferencia időpontja: 2004. április 28. A konferencán előadást tart katolikus részről Dr. Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek, Dr. Márfi Gyula veszprémi érsek, Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök és Dr. Rédly Elemér pápai prelátus, plébános.

A konferencia április 28-án reggel 9 órakor megemlékezéssel és koszorúzással kezdődik a komáromi városháza bejáratánál.

A rendezvénnyel kapcsolatban bővebb tájékoztatást dr. Bárdos István, a megyei önkormányzat közgyűjteményi és közművelődési referense nyújt a 34/517139-es üzenetrögzítős telefonszámon vagy a bardos.istvan@kemoh.hu email címen.

Példát adtam nektek, hogy amit én tettem, ti is tegyétek meg.