CCEE: Csatlakozzunk a Szentatya imádságához Ukrajnáért!
2014. február 21., péntek 21:01

Az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának elnöksége az utóbbi napok ukrajnai eseményeire reagálva a következő nyilatkozatot tette.
Az utóbbi napok erőszakos ukrajnai eseményei nyomán az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának elnöksége azt kéri a püspököktől és az egész európai egyháztól, hogy ezekben a különösen gyötrelmes napokban csatlakozzon a Szentatya imádságához az ukrán egyházakért és az ukrán népért.

A CCEE elnöksége lelki közelségéről biztosítja az ukrán népet, és a földrész minden polgárát arra kéri, hogy különösen imádkozzon mindazokért, akik szenvednek és az áldozatok családjáért. Isten adjon békét az ukrán népnek!

Beteljesedett!