Egy az érték!
2015. február 11., szerda 14:27

A Magyar Katolikus Egyház az idei évben is megújult weboldallal segíti az adózók tájékozódását az 1%-os kampány során (www.egyazertek.hu). A kampány fő üzenete, hogy a Szentírás azt az értékrendet mutatja meg, amely az igaz értékek ápolásának fontosságáról szól, és ahol minden érték közül a legnagyobb a szeretet. A Katolikus Egyház karitatív segítségnyújtással és egyéb szociális tevékenységével is rászoruló embertársaink mellett áll.
A honlap bemutatja azokat a területeket, amelyeken a Katolikus Egyház támaszt nyújt: a hitéletet, a karitatív tevékenységet, az oktatást, nevelést és a betegápolást. Az oldalon található leírás a rendelkező nyilatkozat kitöltését is megkönnyíti. Mindezek mellett a 2015-ös év kampányának egyes anyagai is letölthetők a weboldalról.
Kérjük, támogassa a Katolikus Egyház szolgálatát adója egyházi 1%-ával, hogy minél több helyen nyújthassunk segítséget!
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a legkisebb, akár a nulla összegről szóló rendelkezés is értékes, mert az állam a nyilatkozók számának arányában ad kiegészítést az egyházaknak.

Segítségét hálásan köszönjük!

Példát adtam nektek, hogy amit én tettem, ti is tegyétek meg.