DVD-n is kapható a Biblia
2006. szeptember 5., kedd 15:51

Elkészült az első magyar Biblia-hangoskönyv. Egyszerre modern és hagyománykövető a Szent István Társulat kiadványa, hiszen a Biblia könyveiben olvasható szövegek nagy része eredetileg élőszóban hangzott el.

A két DVD mintegy 100 órányi hanganyagot tartalmaz MP3 formátumban. Ez a Biblia teljes szövegének felel meg, a Szent István Társulat 2005-ös Biblia-kiadása alapján. Az anyag könyvekre, azon belül pedig fejezetekre tagolódik, így fejezetenként lapozhatunk benne.

A hangoskönyvet, amelyre a Biblia teljes szövegét Diós István olvasta fel, a kiadó annak reményében bocsátja útjára, hogy általa Isten szava az olvasásra időt szakítani egyre kevésbé tudó embertársainkhoz is eljut.

(Forrás: MKPK Sajtóiroda)

Jézus hirdette a mennyek országa örömhírét.

2017. január 15-22., vasárnap-vasárnap
Imahét a Krisztus-hívők egységéért

2017. január 15-22., vasárnap-vasárnap
Ökumenikus imahét püspöki programjai időrendi sorrendben

2017. január 20. (péntek) – 2017. február 19. (vasárnap)
Házasság hete Győrben

Árpád-házi Szent Margit templom búcsú ünnepe

2017. január 22., vasárnap
Az ökumenikus imahét záró eseménye

Érseki búcsúi szentmise a veszprémi Szent Margit templomban

2017. Január 23. és 26., hétfő-csütörtök
Országos Lelkipásztori–Teológiai Napok Egerben

Szent Vince diakónus, vértanú

Jézus Krisztus az egész teremtés középpontja és teljessége. Őbenne élet volt és ez az élet volt az emberek világossága. Benne az istenség egész teljessége lakozik. Így Jézus Krisztus, aki a világmindenség Királya és örök Főpapja.

Boldog Batthyány László

Családapaként a boldogok között. Magyar népünknek szüksége van a hiteles példaképekre, olyan emberekre, akik jól tudták felhasználni képességeiket és lehetőségeiket. László herceg hallott Jézusról, mert volt, aki beszéljen róla. Akkor fognak sokan hallani Jézusról, ha merünk, tudunk beszélni róla.