DVD-n is kapható a Biblia
2006. szeptember 5., kedd 15:51

Elkészült az első magyar Biblia-hangoskönyv. Egyszerre modern és hagyománykövető a Szent István Társulat kiadványa, hiszen a Biblia könyveiben olvasható szövegek nagy része eredetileg élőszóban hangzott el.

A két DVD mintegy 100 órányi hanganyagot tartalmaz MP3 formátumban. Ez a Biblia teljes szövegének felel meg, a Szent István Társulat 2005-ös Biblia-kiadása alapján. Az anyag könyvekre, azon belül pedig fejezetekre tagolódik, így fejezetenként lapozhatunk benne.

A hangoskönyvet, amelyre a Biblia teljes szövegét Diós István olvasta fel, a kiadó annak reményében bocsátja útjára, hogy általa Isten szava az olvasásra időt szakítani egyre kevésbé tudó embertársainkhoz is eljut.

(Forrás: MKPK Sajtóiroda)

Ha azt akarom, hogy így maradjon, amíg el nem jövök, mit törődöl vele? Te csak kövess engem!
  Jn 21,20-25

2015. május 20-24., szerda-vasárnap
„CON SPIRITO” Egyházzenei Fesztivál

Bérmálás Tökölön

Bérmálás Budapesten, Újlakon

Ifjúsági lelki nap Máriapócson

Boldog Apor Vilmos ünnepe

2015. május 23-25., szombat-hétfő
Pünkösdi búcsú Pálosszentkúton

Boldog Apor Vilmos püspök, vértanú

Jézus nem csak jó pásztor, hanem áldozati bárány is. Méltó, hogy minden emberi szív fölött övé legyen a hatalom, mert az életét adta értünk. Hatalmát a Szentlélek erejével választott apostolai által gyakorolja.