Események, évfordulók

2014. március 28., péntek
Ünnepélyes bélyegkibocsátás Húsvét alkalmából

A Magyar Posta Húsvét alkalmából a világ bélyegkibocsátásában egyedülálló módon tizenöt bélyegképet tartalmazó bélyegíven mutatja be Jézus szenvedéstörténetét és feltámadását. A bélyeg ünnepélyes forgalomba bocsátására 2014. MÁRCIUS 28-ÁN, PÉNTEKEN 10 ÓRAKOR kerül sor az MKPK SZÉKHÁZÁBAN (Budapest, VII., Városligeti fasor 45.).

A bélyegív Udvardi Erzsébet Kossuth-díjas festőművésznő, a fertődi Szent Kereszt Plébánia templomában található Keresztút című festményeinek reprodukálásával készült. Az eseményen beszédet mond Erdő Péter bíboros, az MKPK elnöke, Pápai Lajos győri megyéspüspök, valamint Szarka Zsolt, a Magyar Posta Zrt. vezérigazgatója.

2014. március 28., péntek
Ünnepélyes bélyegkibocsátás Húsvét alkalmából