Események, évfordulók

2014. szeptember 6.
X. jubileumi Nyugat-Győr egyházmegyei gitáros találkozó

Szeptember 6-án, szombaton Fertőszéplakon a Mindenszentek-templománál (9436 Fertőszéplak, Nagy Lajos utca 5.), a szabadtéren rendezik meg a X. jubileumi Nyugat-Győr egyházmegyei gitáros találkozót. A találkozót 11.00 órakor Tóth Miklós plébános nyitja meg. 11.15 órtól délután 16 óráig – Lélekmelegítő mottóval a résztvevő csapatok, énekesek zenélnek. 17.00 órakor kedződik a próba a szentmisére, melyet és szentmise zenei szolgálatát Sillye Jenő vezeti.18.00 órakor ünnepi zárószentmise lesz, ,melynek főcelebránsa Cserháti Ferenc, a külföldi magyarok lelkipásztori ellátásával megbízott esztergom-budapesti segédpüspök.

2014. szeptember 6.
X. jubileumi Nyugat-Győr egyházmegyei gitáros találkozó