Események, évfordulók

2014. szeptember 20., szombat
Szépség és méltóság a Katolikus Egyház liturgiájában – kiállításmegnyitó Veszprémben

Szeptember 20-án, szombaton 17 órakor Szépség és méltóság a Katolikus Egyház liturgiájában című kiállítás ünnepélyes megnyitójára kerül sor a Szaléziánumban (Veszprém, Vár u. 31.). Köszöntőt mond: Márfi Gyula érsek és Cséry Gergő plébános, a kiállítás kurátora.

A kiállítást megnyitja: Felhősi István festőművész. Közreműködik a Collegium Musicum Jaurinense (a győri Bencés Gimnázium fiúkórusa) Kelemen Áron OSB Karnagy vezetésével. A kiállítás megnyitóját követően a fiúkórus koncertet ad a Szent Mihály bazilikában 18 órai kezdettel. A kiállítás megtekinthető: 2014. szeptember 20. és 2015. január 31. között, kedd-szombat 10:00 és 17:00 között.

2014. szeptember 20., szombat