Események, évfordulók

2014. szeptember 27.,szombat
Szent Gellért Ifjúsági Nap Szegeden

Szeptember 27-én, szombaton 9.00 órakor kezdődik Szegeden az Alsóvárosi Ferences templomban (Mátyás tér 26/a) a Szent Gellért Ifjúsági Nap. Hagyományosan minden év őszén közösen ünneplik a fiatalok a Szeged Csanádi Egyházmegye védőszentjét egy fiatalos, életkoruknak megfelelő, ám tartalmas rendezvény keretében. Minden évben más-más témáról beszélgetnek, az idei év mottója: “Vágod? – hogy értsük egymást…” A rendezvényt 9.45 órakor Gyulay Endre nyugalmazott püspök úr reggeli elmélkedése nyitja meg, majd ezt követik az előadások, melyeket a szeretetteljes kommunikációról (más néven erőszakmentes kommunikáció) Süveges Gergely és Krúdy Tamás médiaszakemberek tartanak. Az eseményt szentmise zárja 15.30 órai kezdettel.

2014. szeptember 27.,szombat
Szent Gellért Ifjúsági Nap Szegeden