Események, évfordulók

2016. február 13., szombat
Egyházmegyei zarándoklat hitves- és jegyespárok számára a Házasság hetében

Február 13-án, szombaton a Székesfehérvári Egyházmegye Családpasztorációs Irodája zarándoklatot szervez Zircen át Bodajkra azoknak a komoly szándékú, keresztény vallásban élő hitves- és jegyespároknak, akik méltó módon szeretnék megülni a Szent Bálint oltalma alatt álló Házasság hetét. Bodajkon az ősi Mária-kegyhelyen 13.30 órakor Böjte Csaba atya "Házasok útja" imáját mondják el, majd délután 15 órakor szentmisével zárul a Szent Bálint napi zarándoklat. A szentmisét Spányi Antal megyéspüspök mutatja be, melynek végén minden jelenlévő házas- és jegyespár ünnepi, különleges áldásban részesülhet.

2016. február 13., szombat
Egyházmegyei zarándoklat hitves- és jegyespárok számára a Házasság hetében