Események, évfordulók

2017. április 22., szombat
Az Irgalmasság VIII. Országos Konferenciája Szegeden

Április 22-én, szombaton 8 órai kezdettel Szegeden, a Magyarok Nagyasszonya-székesegyházban (Fogadalmi-templom, Dóm tér) Kiss-Rigó László megyéspüspök vezetésével tartják az Irgalmasság VIII. Országos Konferenciáját. 8.30 órakor Templomismertetés orgonabemutatóval. 9 órakor Kiss-Rigó László megyéspüspök köszönti a résztvevőket, majd előadást tart. 9.30 órától. Ezt követően 10.30 órától bemutatkoznak az Irgalmasság Misszionáriusai, akik saját személyes tapasztalataikat mondják el. Az altemplomban Katona István ny. püspök előadása hangzik el: „Mária, az irgalmasság anyja” címmel. 11.30 órától az 50. zsoltár imádkozása, délben szentmise.. 14 órától szentségimádás,közben az isteni irgalmasság rózsafüzére.

2017. április 22., szombat
Az Irgalmasság VIII. Országos Konferenciája Szegeden