Események, évfordulók

2017. május 25., csütörtök
A Székesfehérvári Szent István Király-Székesegyház műemléki kutatása és helyreállítása - Örökségvédelmi Konferencia

Május 25-én, csütörtökön Székesfehérváron a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban (8000 Székesfehérvár, Liszt Ferenc u. 1.), a Szent István király-székesegyházban (8000 Székesfehérvár, II. János Pál pápa tér) a Székesfehérvári Egyházmegye, a Miniszterelnökség Kulturális Örökségvédelmi Főosztálya, az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága örökségvédelmi konferenciát tart. A konferencia témája: A székesfehérvári Szent István király-székesegyház műemléki kutatása és helyreállítása. A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban (8000 Székesfehérvár, Liszt Ferenc u. 1.) 10 órakor köszöntőt mond: Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök, Fülöp Attila egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkár, Dr. Cser-Palkovics András Székesfehérvár polgármestere, Dancs Norbert járási hivatalvezető, Fejér Megyei Kormányhivatal Székesfehérvári Járási Hivatal. Ezt követően kezdődnek az előadások 10.25 órakor. A Zárszóra 15.45 órakor kerül sor.

2017. május 25., csütörtök