Események, évfordulók

2017. augusztus 3., csütörtök
Ökumenikus imaóra a pharrajimos és a kislétai gyilkosság évfordulóján Budapesten

Augusztus 3-án, csütörtökön 19.30 órakor Budapesten a Jézus Szíve-templomban (Budapest, VIII. kerület, Mária utca 25.) a hazai keresztény egyházak képviseletében papok, lelkészek, köztük Fabiny Tamás evangélikus püspök, a rabbinátus és a Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetség képviseletében Radnóti Zoltán rabbi részételével ökumenikus imaórát tartanak a pharrajimos és a kislétai gyilkosság évfordulóján. Az imaórát vezeti és szentbeszédet mond Orosz Atanáz miskolci püspök, valamint Fahidi Éva egykori auschwitzi túlélő tanúságtétele hangzik el.

2017. augusztus 3., csütörtök