Események, évfordulók

2017. Augusztus 27-szeptember 3., vasárnap-vasárnap
Kilencven éves a budapest-árpádföldi Szent Anna-plébániatemplom

Augusztus 27-én, vasárnap több napos ünnepségsorozat kezdődik a budapest-árpádföldi Szent Anna-plébániatemplom felszentelésének 90. évfordulója alkalmából. A plébánia triduummal is készül, melyet Kovács Zoltán prímási irodaigazgató tart szeptember 1-jén 17 órától szentségimádás, 18 órától ünnepi szentmise lesz szentbeszéddel és gyónási lehetőséggel.
Szeptember 2-án 17 órakor rózsafüzér imádság lesz a családokért és a ifjúságért, amit 18 órakor ünnepi szentmise és körmenet követ.
Szeptember 3-án, vasárnap 10 órakor Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek mutatja be az ünnepi főpapi hálaadó szentmisét, melynek keretében megáldja a felújított templombelsőt.

2017. Augusztus 27-szeptember 3., vasárnap-vasárnap
Kilencven éves a budapest-árpádföldi Szent Anna-plébániatemplom