Események, évfordulók

2017. szeptember 23., szombat
László atyák miséje Ságújfaluban

Szeptember 23-án, szombaton 11 órakor a Szent László Emlékév programsorozat keretében a Váci Egyházmegye „László” nevű paptestvéreinek közös szentmiséje lesz, amelyet Beer Miklós megyéspüspök celebrál. Erre a szentmisére érkezik id. Lomnici Zoltán alkotmányjogász, a Legfelsőbb Bíróság nyugalmazott elnöke, a Szent László Emlékév Tanácsadó Testületének tagja, az Emberi Méltóság Tanácsának elnöke; valamint Gruber Enikő, a Szent László-év programkoordinátora. A szentmise után id. Lomnici Zoltán megnyitja a „Szent László freskók a Kárpát-medencében” című kiállítást, amely látogatható lesz október közepéig. A templomhoz vezető lépcsősor megáldására a szentmise után kerül sor.

2017. szeptember 23., szombat
László atyák miséje Ságújfaluban