Események, évfordulók

2017. október 14-15., szombaton és vasárnap
Avilai Nagy Szent Teréz-búcsú Terézváros és a Plébánia alapításának 240. évfordulóján

Október 14-én és 15-én, szombaton és vasárnap az Avilai Nagy Szent Teréz-plébániatemplomban (1065 Budapest, Pethő Sándor u. 2.) Avilai Nagy Szent Teréz-búcsút tartanak a Terézváros és a Plébánia alapításának 240. évfordulóján. Október 14-én, szombaton 18.30 órakor koncelebrációs szentmisét mutat be Snell György esztergom-budapesti segédpüspök és Pest-Belváros papsága. Október 15-én, vasárnap, Szent Teréz ünnepén 10 órakor Templombúcsú – nagymisét celebrálja: Horváth Zoltán kanonok, plébános. majd 11.15 órakor Szent Teréz-körmenetet tartanak. A búcsúi szentmisét és körmenetet a Duna TV 10:30-tól élőben közvetíti.

2017. október 14-15., szombaton és vasárnap