Események, évfordulók

2017. november 13., hétfő
Együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírása a Pécsi Egyházmegye és Tamási Város Önkormányzata között

November 13-án, hétfőn 15.30 órakor Tamásiban a Városháza dísztermében (7090 Tamási, Szabadság u. 46-48.) Udvardy György pécsi megyéspüspök és Porga Ferenc Tamási polgármestere ünnepélyes keretek között írja alá azt az együttműködési megállapodást, amelynek célja egy Katolikus Oktatási Negyed létrehozása a városban. Az együttműködésnek köszönhetően a jelenleg a város különböző pontjain zajló katolikus oktatás egy épületben valósulna meg, végső soron pedig a katolikus óvoda tagintézménye is ezen a területen kerülne elhelyezésre.

2017. november 13., hétfő