Események, évfordulók

2017. november 16., csütörtök
Egyháztörténeti konferencia Miskolcon

November 16-án, csütörtökön 10 órától „Az Úr az én erősségem” címmel Papp Antal születésének 150. évfordulója tiszteletére rendeznek egyháztörténeti konferenciát Miskolcon a MAB Székházban (Miskolc, Erzsébet tér 3.). 10 órakor megnyitó beszédet mond: Dr. Kriza Ákos polgármester, Dr. Roósz András MAB elnöke, Dr. Orosz Atanáz megyéspüspök. A konferencia 2 szekcióból áll, a második szekció végén 15 órakor összegzést tart és lezárja az eseményt: Dr. Orosz Atanáz megyéspüspök. Az egyháztörténeti konferencia szervezői: Miskolc-Belvárosi Görögkatolikus Parókia, Miskolci Egyházmegye, MTA Miskolci Területi Bizottsága (MTB/MAB),Történettudományi és Néprajzi S.

2017. november 16., csütörtök
Egyháztörténeti konferencia Miskolcon