Események, évfordulók

2018. Február 8., csütörtök
A Házasság hete nyitó sajtóeseménye

Február 8-án, csütörtökön 10 órakor Budapesten a I. sz. Központi Házasságkötő Teremben (Oktogonnál, 1067 Budapest, Teréz krt. 13.) Bíró László tábori püspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Családbizottságának elnöke, Steinbach József, a Dunántúli Református Egyházkerület püspöke, a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa elnöke, Dr. Beneda Attila család- és népesedéspolitikáért felelős helyettes államtitkár, Dr. Török Szabolcs család- és párterapeuta, pszichoterapeuta szakorvos, a Semmelweis Egyetem Mentálhigiéné Intézet docense, Dr. Herjeczki Kornél a házasság hete mozgalom országos koordinátora, a Harmat Kiadó igazgatója, valamint Zámbori Soma színművész és felesége, dr. Fazekas Rita – a házasság hete idei házaspár arca, sajtótájékoztatót tart a házasság hete alkalmából. Moderátor: Novotny Zoltán sportriporter, a Protestáns Újságírók Szövetségének elnöke. Az országos rendezvénysorozatot a keresztény egyházak és civil szervezetek összefogásával immár tizenegyedik alkalommal rendezik meg hazánkban – idén a családok éve programjaihoz kapcsolódóan. A már több mint húsz országban működő nemzetközi mozgalom célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire és fontosságára, valamint segítséget nyújtson a házasságra készülőknek vagy a házasságban problémákkal szembesülőknek. A házasság hete központi programjainak fővédnöke Herczegh Anita, a köztársasági elnök felesége.
Kérjük, részvételi szándékát 2018. február 7-én 16 óráig jelezze az emoke.kolos@gmail.com e-mail címen!

2018. Február 8., csütörtök
A Házasság hete nyitó sajtóeseménye