Események, évfordulók

2018. február 11., vasárnap
Ünnepi szentmise a 350 éves mosonmagyaróvári Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-plébániatemplom felszentelése alkalmá

Február 11-én, vasárnap 10.30 órakor Mosonmagyaróváron a Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-plébániatemplomban (9200 Mosonmagyaróvár Szent László tér 1.). Ünnepi szentmisét mutat be Veres András győri megyéspüspök a 350 éves mosonmagyaróvári Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-plébániatemplom felszentelése alkalmából, mely egybeb a Jubileumi év megnyitása a templom felszentelésének 350.és a Szent Gotthárd ereklye befogadásának 10. évfordulója.

2018. február 11., vasárnap