Események, évfordulók

2018. május 26., szombat
25 éves a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye - Jubileumi hálaadás

2018. május 26-án, szombaton tartják a 25 éves Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye jubileumi hálaadó napját. Az ünnepség 10 órakor kezdődik ünnepi hálaadó szentmisével, amelyet Bábel Balázs Kalocsa-kecskeméti érsek celebrál Kecskeméten, Urunk mennybemenetele társszékesegyházban (6000 Kecskemét, Kossuth tér 2.) majd ellátogat a főpásztor a családi majálisra. Az ünnepség 12 órakor közös ebéddel folytatódik az Arborétumban, a Mária kápolna mellett (6000 Kecskemét, Nyíri út 48.) és ezt követően 13 órakor egyházmegyei családmajális lesz vidám családi játékokkal. 15.30 órakor záró imádsággal ér véget a jubileumi hálaadás.

2018. május 26., szombat
25 éves a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye - Jubileumi hálaadás