Erdő Péter nyilatkozata a h2onews portálon
2008. október 21. kedd 14:10

Erdő Péter bíboros, az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának elnöke a szervezet szeptember 30. és október 3. között Esztergomban rendezett üléséről nyilatkozik.

Mint ismeretes, a konferencia egyik fő témája az egyház és a média viszonya volt, a bíboros e témában fejti ki gondolatait. A felvétel magyar, német, francia, spanyol, olasz és portugál nyelven is hallható.

A h2onews olyan katolikus hírszolgáltató, amely multimédiás híreket készít és terjeszt audio-, video- és szövegformátumban az egyház életéről, valamint azokról a társadalmi és kulturális eseményekről, amelyek közvetlenül érintik a világ katolikusainak életét. A portálon 9 nyelven hallhatók és olvashatók a hírek. A magyar szerkesztőség a közelmúltban kezdte meg működését.

A nyilatkozat ezen a linken hallgatható meg.

Forrás: Magyar Kurír