Cseppekből a tenger
2014. március 11. kedd 12:23

A Magyar Katolikus Egyház az idei évben is megújult weboldallal segíti az adózók tájékozódását az 1%-os kampány során (www.cseppekbolatenger.hu). A kampány fő üzenete, hogy bár az egy százalék apró cseppnek tűnhet, de ha sok ilyen csepp találkozik, az mégis jelentős – tengernyi - segítséget nyújthat.

A honlap bemutatja azokat a területeket, amelyeken a Katolikus Egyház támaszt nyújt: a hitéletet, a karitatív tevékenységet, az oktatást, nevelést és a betegápolást. Az oldalon található leírás a rendelkező nyilatkozat kitöltését is megkönnyíti. Mindezek mellett a 2014-es év kampányának egyes anyagai is letölthetők a weboldalról.

Kérjük, támogassa a Katolikus Egyház szolgálatát adója egyházi 1%-ával, hogy minél több helyen nyújthassunk segítséget!

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a legkisebb, akár a nulla összegről szóló rendelkezés is értékes, mert az állam a nyilatkozók számának arányában ad kiegészítést az egyházaknak.

Segítségét hálásan köszönjük!