Egy éves az "Evangélium e-mailben"
2005. július 13. szerda 11:58

A Szombathelyi Egyházmegye honlapján egy éve olvasható a napi evangélium, amelyhez  e-mail szolgáltatás is kapcsolódik. A napi evangéliumon kívül egy imádságot és egy elmélkedést is küldenek  azoknak, akik ezt kérik.

A napi evangélium  internetes olvasóihoz  2005. februárjában csatlakozott az ezredik feliratkozó, az egy éves évforduló idején, 2005 júliusában pedig már csaknem 2400 internetező hívő címére érkezik meg reggelente az e-mail.

Az evangélium, az elmélkedés és az imádság mára nem csupán a Szombathelyi Egyházmegye  és a Magyar Katolikus Egyház honlapján, hanem a Pünkösdkor indult internetes napilap, a Magyar Kurir gondolatok rovatában, továbbá a Liturgia Online-on, valamint több hazai és határon túli plébánia, illetve közösség oldalán  is elérhető. Ezeken a honlapokon a napi e-mail szolgáltatásra  feliratkozhatnak az érdeklődők.