Plébániai honlapok és kiadványok gyűjteménye
2006. szeptember 26. kedd 10:13

Évek óta gyarapszik a katolikus.hu-n található linkgyűjtemény. Ebből a plébániai honlapok számának növekedése a legdinamikusabb. Szeretnénk egy külön oldalt szentelni ezeknek az oldalaknak és a katolikus.hu oldalon közkinccsé tenni őket.

Ezeket a címeket a plébániai linkgyűjteményben és a www.miserend.hu oldalon is feltüntetjük a jobb információáramlást segítve. Bárki ajánlhat linket. Kérjük, küldjék el plébániájuk honlapjának címét a plebanialink@katolikus.hu címen.

Szintén szeretnénk frissíreni az egyházközségi újságok, hírlevelek nyilvántartását. Ezért kérjük, jelezzék kiadványuk nevét, megjelenési sűrűségét, postai és elekronikus levelezési címét, továbbá a településeket, ahol terjesztik, valamint a példányszámot a plebanialink@katolikus.hu e-mail címen. A hazai katolikus sajtó jelenlegi, bővítésre váró listája itt található.