Újabb találkozóra került sor az MKPK Állandó Tanácsa és politikai vezetők között
2009. május 19., kedd 17:00

A Fidesz-Magyar Polgári Szövetség elnöksége, Orbán Viktor elnök, Schmitt Pál EP-képviselő -listavezető, Szijjártó Péter, az elnöki stáb vezetője, Gyürk András EP-képviselő, kampányfőnök és Balog Zoltán képviselő, az Országgyűlés Emberi Jogi, Kisebbségi, Civil- és Vallásügyi Bizottságának elnöke május 19-én látogatást tett a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Állandó Tanácsánál, ahol Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek, az MKPK elnöke, Pápai Lajos győri megyéspüspök, az MKPK elnökhelyettese, Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek és Bosák Nándor debrecen-nyíregyházi megyéspüspök fogadta őket. Megbeszélést folytattak az ország helyzetéről, a nemzet állapotáról, és az egyház szolgálatáról.

Beteljesedett!