Emberhalász – Brenner János lapja
2009. november 12., csütörtök 09:47

A Martinus Könyv- és Folyóirat Kiadó Emberhalász című magazinja a vértanú sorsú káplán, Brenner János ügyét kívánja előmozdítani. A negyedévente megjelenő országos terjesztésű újság folyamatos tájékoztatást ad a boldoggáavatás állásáról. Felidéznek benne visszaemlékezéseket, tanúságtételeket, beszámolnak az emlékhelyek történéseiről, és bepillantást engednek Brenner János életének eddig kevéssé ismert momentumaiba is.

A magazint kiegészíti majd az a hatalmas fotóanyag, amelynek archiválása már elkezdődött, így eddig nem publikált képeket is be tudunk majd mutatni a káplánról.

A kiadvány 100 Ft-os áron megvásárolható a Szombathelyi Egyházmegye templomaiban vagy megrendelhető a 94/513-191-es telefonszámon, valamint az info@martinuskiado.hu e-mail címen.  A lapot postai úton is kézbesítik. Az éves előfizetés díja egy példány esetén 820 Ft. Tíz példány feletti postai megrendelésnél a Martinus Kiadó átvállalja a postaköltséget.

Az előfizetésekből befolyt összeget a Martinus Kiadó elkülönítve kezeli, s azt kizárólag a boldoggáavatás ügyének támogatására fordítja.

Forrás: Szombathelyi Egyházmegyei Sajtóiroda

Aki e kenyérből eszik, örökké él.