Isten szól gyermekeihez - Négyszázezer gyermekbibliát kapott ajándékba a Magyar Katolikus Egyház
2004. június 22., kedd 15:32

Négyszázezer gyermekbibliát kapott ajándékba a Magyar Katolikus Egyház a Kirche In Not nemzetközi katolikus segélyszervezettől. Az „Isten szól gyermekeihez” című, ó- és újszövetségi szemelvényeket és ízléses illusztrációkat tartalmazó száz oldalas kötetek két kamionnal érkeztek Spanyolországból.
A püspökségek közreműködésével a könyvek háromnegyedét magyarországi, egynegyedét pedig a határon túli magyar hittanos gyermekekhez juttatják el a következő tanév elején.

A németországi központú segélyszervezetnek tíz évvel ezelőtt már volt hasonló kezdeményezése, az akkori hittanosok százezres nagyságrendben szintén kaptak gyermekbibliát.

Uram, kihez menjünk? Az örök élet igéi nálad vannak.