Internetes hírlevelet indított a Szombathelyi Egyházmegye
2006. november 6., hétfő 15:26

Az internet nyújtotta lehetőségeket kihasználva a Szombathelyi Egyházmegye internetes hírlevelet indított.
Az érdeklődők minden pénteken e-mailben kapják meg a legfrissebb beszámolót a Szombathelyi Egyházmegyében történt eseményekről, fontos és hasznos információkhoz juthatnak a plébániák életéről, és megismerhetik az egyházmegye aktuális programjait is.

A hírlevél célja, hogy biztosítsa a folyamatos információcserét a plébániai közösségek között, ugyanakkor betekintést engedjen az egyházmegye életébe minden érdeklődő számára.

A hírlevélre a szombathely(kukac)katolikus.hu címre küldött üres e-maillel lehet feliratkozni, ennek tárgya „hírlevél feliratkozás” legyen.

fotó: www.szombathely.hu

Beteljesedett!