Események, évfordulók

2018. április 21., szombat
Pedagógusnap a Pécsi Egyházmegye közoktatási munkatársai részére

2018. április 21-én, szombaton Pécsett pedagógusnapot tartanak a Pécsi Egyházmegye közoktatási munkatársai részére. Az esemény a 9 órai ünnepi szentmisével kezdődik a székesegyházban (7621 Pécs, Dóm tér 1.), ahol kitüntetéseket és emléklapokat adnak át, kihirdetik az egyházmegyei internetes hittanverseny és az egyházmegyei képzőművészeti verseny eredményeit.

Ezt követően 11 órától a Pollack Mihály Műszaki Kar (7624 Pécs, Boszorkány u. 2.) földszinti aulájában folytatódik a program. Az ünnepi műsor keretében a Szent József lskolaközpont egyik tanulója verset szaval, majd ezt követően Tóth László Ákos közoktatási főmunkatárs köszöntőt mond. A Szent lstván Katolikus Gimnázium növendékeinek zenei előadása után Udvardy György pécsi megyéspüspök köszönti a résztvevőket. Az eseményt Görföl Tibor, a PPHF tanszékvezető tanárának előadása után a Tolnai Szent Mór Katolikus Általános lskola gyermekeinek bemutatója zárja.

2018. április 21., szombat
Pedagógusnap a Pécsi Egyházmegye közoktatási munkatársai részére