Események, évfordulók

2018. június 22., péntek
A pécsi Székesegyház felszentelésének 127. évfordulója és egyházmegyei karnagytalálkozó

2018. június 22-én, pénteken a Pécsi Egyházmegye először szervez karnagytalálkozót. A zártkörű találkozón az egyházmegyei karnagyok 15 és 17 óra között négy témában négy előadót hallgathatnak meg, majd próbát tartanak az ünnepi szentmisére. 18 órakor a pécsi Székesegyház felszentelésének 127. évfordulója alkalmából Udvardy György pécsi megyéspüspök szentmisét celebrál a Pécsi Székesegyházban (7621 Pécs, Dóm tér 1.). Hagyományteremtő szándékkal ezen az ünnepen tartja évzáró hálaadó ünnepét a Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola is.

2018. június 22., péntek