- I. Hittani Bizottság
Elnök: Erdő Péter
Tagjai: Udvardy György, Márfi Gyula, Bábel Balázs, Bíró László,
Kiss-Rigó László , Orosz Atanáz
Teológiai Bizottság: Erdő Péter, Orosz Atanáz
Hitoktatási
Bizottság:
Udvardy György
Ökumenikus Bizottság: Bábel Balázs
Missziós Bizottság: Kiss-Rigó László
- II. Liturgikus Bizottság
Elnök: Veres András
Tagjai: Beer Miklós, Snell György
- III. Karitász- és Egészségügyi Lelkipásztorkodás
Bizottsága
Elnök: Spányi Antal
Tagjai: Beer Miklós, Szocska A. Ábel
Karitász Bizottság: Spányi Antal, Szocska A. Ábel
Egészségügyi Bizottság: Beer Miklós
- IV. A Papság és a Megszentelt Élet Bizottsága
Elnök: Palánki Ferenc
Tagjai: Kocsis Fülöp, Várszegi Asztrik, Spányi Antal, Beer
Miklós, Orosz Atanáz, Székely János
A Megszentelt Élet Bizottsága: Várszegi Asztrik, Kocsis
Fülöp
Szemináriumi Bizottság: Beer Miklós
Hivatásgondozó
Bizottság: Palánki Ferenc, Orosz Atanáz, Székely János
- V. Világiak Bizottsága és Országos Lelkipásztori
Bizottság
Elnök: Székely János
Tagjai: Ternyák Csaba, Bíró László, Palánki Ferenc, Orosz Atanáz
Felnőttképzési Bizottság: Székely János
Lelkipásztori
Bizottság: Ternyák Csaba
Családügyi Bizottság: Bíró László
Ifjúsági Bizottság: Palánki Ferenc, Orosz Atanáz,
Székely János
- VI. Oktatási Bizottság
Elnök: Ternyák Csaba
Tagjai: Erdő Péter, Várszegi Asztrik, Kiss-Rigó László, Székely
János
Iskola Bizottság: Ternyák Csaba, Kiss-Rigó László
Felsőoktatási Bizottság: Erdő Péter, Székely János
PMI Bizottság:
Ternyák Csaba
- VII. Caritas
in Veritate Bizottság
Elnök: Székely János
Tagjai: Kocsis Fülöp, Cserháti Ferenc
Társadalmi Igazságosság Bizottsága: Székely János
Vándorlók és Útonlevők Bizottsága: Cserháti Ferenc
Cigánypasztorációs Bizottság: Székely János,
Kocsis Fülöp
- VIII. A Kultúra és a Tömegtájékoztatás Bizottsága
Elnök: Bábel Balázs
Tagjai: Várszegi Asztrik, Kiss-Rigó László, Varga Lajos
Kultúra és Tudomány Bizottsága: Várszegi Asztrik
Kommunikációs Bizottság:
Kiss-Rigó László
Egyházművészeti és Műemléki Bizottság: Varga Lajos
- IX. Jogi Bizottság
Elnök: Erdő Péter
Tagjai: Veres András, Márfi Gyula, Kiss-Rigó László, Palánki
Ferenc
- X. Gazdasági Bizottság
Elnök: Ternyák Csaba
Tagjai: Veres András, Kocsis Fülöp, Spányi Antal
Vissza a Konferencia oldalára