Segítő kéz egy életen át
2013. április 9. kedd 15:20

Megújult weboldallal segíti az adózók tájékozódását a Magyar Katolikus Egyház az idei 1%-os kampány során (www.segitokezegyeletenat.hu). A honlap fő üzenete, hogy a Katolikus Egyház egész életünket végigkíséri, így olyan szilárd támaszt nyújt, amelyre bárki, bármikor számíthat életútja könnyebb-nehezebb szakaszaiban.

A honlap az idei kampányszlogennek megfelelően – Segítő kéz egy életen át – bemutatja azokat a területeket, amelyeken a Katolikus Egyház támaszt nyújt: a hitéletet, a karitatív tevékenységet az oktatást, nevelést és a betegápolást. A microsite-on található leírás a rendelkező nyilatkozat kitöltését is megkönnyíti. A rendelkező nyilatkozat mellett a 2013-as év kampányának egyes anyagai is letölthetők a weboldalról.

Kérjük, támogassa a Katolikus Egyház szolgálatát adója egyházi 1%-ával, hogy minél több helyen nyújthassunk segítő kezet!