Események, évfordulók

2009. szeptember 23., szerda
Imaest a tiszta szerelemért

Bíró László, az MKPK családreferens püspöke mutat be szentmisét szeptember 23-án 18 órakor az Örökimádás-templomban (Budapest IX., Üllői út 77.) azon az imaesten, melyet a Nyolc Boldogság Katolikus Közösség szervez a tiszta szerelem mellett elköteleződő fiataloknak. Az elmúlt évben már rendeztek hasonló alkalmat, az ideihez több magyarországi városban is csatlakoznak: Debrecenben a Szent Anna-székesegyházban 18.30-kor, Győrben a Szent Imre-templomban 18 órakor, Hódmezővásárhelyen a belvárosi Szentháromság-templomban 18 órakor, Székesfehérvárott a Szent Imre-templomban 18.30-kor, Szombathelyen a székesegyházban 20 órakor kezdődik imaest a tiszta szerelemért.

2009. szeptember 23., szerda
Imaest a tiszta szerelemért