Események, évfordulók

2016. szeptember 3., szombat
XIII. Egyházmegyei Látónap

Szeptember 3-án, szombaton 10 órától tartják 13. alkalommal az ún. Látónapot, a Székesfehérvári Egyházmegye hitéletének megújítására szervezett éves konferenciát, amely a papság és a világi hívek együttműködését szolgálja. A Látónap központi témája: A keresztény család tanúságtétele a plébánián és a civil közösségekben. A találkozó délelőtt 10 órakor kezdődik a Székesegyházban koncelebrált szentmisével, majd szentmise után a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban folytatódik előadásokkal és fórummal. Az előadás után közös agapéra várják a résztvevőket. 14 órakor Spányi Antal megyéspüspök zárszava hangzik el.

2016. szeptember 3., szombat
XIII. Egyházmegyei Látónap